Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kisielewo

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

285 000 zł57,50 m² 4 956,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do sprzedania mieszkanie o faktycznej powierzchni użytkowej 57,50 m 2 usytuowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku na Zazamczu. W lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Smólnik

Smólnik(Kisielewo + 11 km)

325 000 zł8 212 m² 39,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 8212m2, zlokalizowaną w miejscowości Zuzałka, województwo kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł215,36 m² 2 716,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do sprzedaży w ścisłym Centrum Miasta Włocławek, w budynku Centrum Handlowym victoria, powierzchnia handlowo-usługowa 215,36m2 na jednej kondygnacji, z podziałem na lokale o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Chabowo-Świniary

Chabowo-Świniary(Kisielewo + 12 km)

1 366 900 zł9 063 m² 150,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek, w którego skład wchodzą 4 działki gruntu o łącznej pow. 9063 m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę stacji paliw, stacji kontroli pojazdów oraz obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płocka

Dobrzyń nad Wisłą(Kisielewo + 9 km)

237 220 zł40,90 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie z widokiem na piękne okoliczne krajobrazy. Oaza spokoju i komfortu czeka na Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Fabianki

Fabianki(Kisielewo + 10 km)

690 000 zł170 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Fabiankach - stan deweloperski niepełny | duża działka | garaż 2-stanowiskowy (na pierwszych zdjęciach wizualizacja projeku, na kolejnych realny stan budowy) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Włocławek

Michelin,Włocławek(Kisielewo + 14 km)

850 000 zł3 003 m² 283,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni całkowitej 3003 m2 , zlokalizowaną w Michelinie. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bobrowniki

Bobrowniki(Kisielewo + 22 km)

58 000 zł885 m² 65,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja! Oferujemy do sprzedania piękną działkę o powierzchni 885 m w Bobrownikach w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Działka budowlana, niezadrzewiona, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Kisielewo + 14 km)

183 000 zł35,50 m² 5 154,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 35,5m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na terenie zamkniętym. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Kisielewo + 14 km)

299 000 zł108,40 m² 2 758,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 108,40 mkw, położone na 2. piętrze solidnej kamienicy z cegły czerwonej, w Centrum Włocławka, należące przed wojną do zamożnych mieszczan,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kisielewo

Kisielewo,mazowieckie

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż gospodarstwo rolne/ siedlisko położone w miejscowości Kisielewo koło Sierpca (województwo Mazowieckie), 90 km od Warszawy, powierzchnia działki całość: 4,57 ha. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kisielewo

Kisielewo,kujawsko-pomorskie

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę z możliwością zabudowy, odrolniona, o powierzchni 30 arów. Działka znajduje się w malowniczej miejscowości kisielewo, 3 km od Wielgie, 12 km od Włocławka, 15 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kisielewo

Kisielewo,mazowieckie

30 000 zł2 500 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka położona przy trasie nr 10 (warszawa - Toruń )

Szczegóły ogłoszenia